Právě teď je 19.01.2022 17:19:12
1. ročník - Ztrať se! Pikovice 2011

Vyhodnocení závodu a výsledky

Děkujeme všem 82 startujícím závodníkům (eventuálně týmům) za účast na prvním ročníku závodu Ztrať se! Doufáme, že se Vám závod líbil, alespoň jednou jste se dokázali ztratit, a že jste si užili příjemné terénní rozdíly a specifika starých map. Poprosili bychom Vás o zanechání Vašich dojmů a připomínek na stránce vzkazů.

Na níže uvedených odkazech jsou k dispozici spočtené výsledky. Vinou technické poruchy, kdy se nám rozpadnuly stopky, jsme byli schopni změřit čas pouze s přesností na minuty s pořadím doběhu závodníků v dané minutě. Vzhledem k tomu, že se startovalo hromadně, nedošlo k ovlivnění celkového pořadí, takže nám snad tento nedostatek odpustíte, stejně jako měkké papírové průkazky. Ostatně, kdo byl nejvíce škodný byli sami pořadatelé, protože luštění časů a kontrol z potrhaných mokrých průkazek bylo velmi komplikované. Takže to chápeme jako přiměřený trest. Pokud Vám neodpovídá pořadí doběhu v kategorii, tak nám prosím dejte vědět, abychom případnou chybu opravili. V roce 1920 by se jistě také čas neměřil s přesností na vteřiny.

Překvapilo nás, že všichni závodníci se dokázali vrátit v časovém limitu 240 minut, zejména bychom chtěli udělit kompliment Zdenku Přečkovi, který se smyslem pro efekt sobě vlastním načasoval svůj doběh tratě A s bonusovou kontrolou přesně na 240 minut. Jediným nedostatkem je, že nemáme žádného závodníka, jehož jménem by mohl být pojmenován memoriál jako příští ročník, takže tato výzva bohužel stále čeká na účastníky 2. ročníku. Dokonce ani Hynkem Urbanem a Oldou Janečkem slibovaná kandidatura na tuto poctu nebyla letos úspěšná.

V případě, kdy máte GPS log ze závodu nebo jiné zajímavé reportáže či fotografie, prosíme o jejich poskytnutí, abychom je mohli publikovat na webových stránkách závodu.

Trochu nás zklamalo, že někteří závodníci si vypomáhali aktuální turistickou mapou. Není asi tak důležité dosažené pořadí, jako spíše to, že si tím trochu zkazili zážitek luštění staré mapy a radost z toho, že nad ní zvítězili.

Večer budou zveřejněna jména laureátů putovních cen v kategoriích A, B a C, v podkategoriích mužů a žen. Absolutní vítěz závodu Aleš Balcar byl po doběhu odměněn  čtyřmi plechovkami piva Staropramen. Putovní poháry vítězům budou předány dle dohody na příštích závodech Pražské zimní ligy.

P.S. A za bílou voskovku na Medniku se doufám nikdo nezlobil O:)

Filtr na titulek     Počet zobrazených 
Číslo Titulek článku Zobrazení
1 Putovní poháry 2011 4287
2 Kategorie A 6190
3 Kategorie B 5023
4 Kategorie C 5355
5 Mapy závodu 5714
6 Popisy kontrol 4482
7 Komentář stavitele 4364
8 Seznam přihlášených 5883
9 Rozpis závodu 8556