Právě teď je 19.01.2022 15:55:22
Výsledky

Chtěli bychom poděkovat všem účastníkům našeho závodu a ocenit všechny podané výkony. Podle komentářů účastníků byl letošní ročník mimořádně náročný, takže se tomu přizpůsobíme u příštího ročníku. Již teď můžeme slíbit, že tratě trochu zkrátíme, aby na bonusovou kontrolu přišlo více lidí a abychom měli v kategorii A větší účast.

Vzhledem k náročnosti kategorií patří všem úspěšným závodníkům obdiv, zejména všem z kategorie A, kteří navštívili bonusovou kontrolu. Věříme ale, že výhledy na Český kras se Vám líbily.

Zajímal by nás Váš názor na to, styl kterého z našich 4 ročníků se Vám nejvíc líbil, protože každý ze závodů byl úplně jiný. Chtěli bychom tomu přizpůsobit další ročníky.

Podívejte se prosím na výsledky. Pokud zde naleznete nějaké nesrovnalosti, dejte nám prosím vědět, ať můžeme co nejdříve odeslat finální výsledky do hodnocení PZL.

Budeme rádi, pokud se s Vámi budeme moci setkat i při dalších ročnících.

 

Rovněž bychom Vás rádi požádali o zprostředkování Vašich zážitků a připomínek v sekci vzkazů nebo případně na email.

Těšíme se s Vámi zase za rok

shellma + pakůň + shellmátko + pakoňátko

 


PS: Postupy některých závodníků můžete nalézt zde:

Postupy k vystavení / pochlubení mohou bloudiči posílat na  Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , případně naklikat zde (odměnou za to jim bude zjištěná naběhaná/nachozená vzdálenost):
Filtr na titulek     Počet zobrazených 
Číslo Titulek článku Zobrazení
1 Výsledky Kategorie C - 4. ročník 4310
2 Výsledky kategorie B - 4. ročník 4441
3 Výsledky kategorie A - 4. ročník 4447
4 Popisy kontrol 4. ročník 4613
5 Mapy 4. ročník 4250